• My Organic Belly Baby

Hüpnosünnitus

Updated: Apr 30


Mida saab lapseootel pere teha, et sünnitus oleks positiivne kogemus ja kõige kaunim mälestus naise, beebi ja kogu pere elus?


Üks võimalus on valmistuda sünnituseks hüpnosünnituse meetodi abil. Mis see on?


Eestis endiselt uudne ja ainulaadne, ent mujal maailmas on Hüpnosünnituse meetod (HypnoBirthing™ - The Mongan Method) populaarsust kogunud juba ligi 30 aastat ja rohkem kui 50 riigis. Iga päev lisandub just tänu Hüpnosünnituse kursustelt saadud teadmistele ja meetoditele positiivseid sünnilugusid, kus naised kirjeldavad oma sünnitust ülivõrdes.


Hüpnosünnitus pakub laiapõhjalist sünnituseks ettevalmistavat teadmiste ja tehnikate kogumit. See on meetod, mille abil on võimalik positiivselt juhtida oma lapseootust ja sünnitust - saades teadlikumaks lapsevanemaks, õppides enesejuhtimise strateegiaid, vabanedes hirmudest ja ärevusest on võimalik muuta sünnitus meeldivaks kogemuseks.


Videos saavad vastuse küsimused, mida kursusel õpitakse, millal kursusega alustada, milline on mehe/sünnikaaslase roll pere ettevalmistuses, mis on hüpnoos ja kuidas see kõik aitab sünnitust positiivselt kogeda.


Sünnitus ei pea olema seotud hirmude ja ebamugavusega. Kõik Sinu mõtted ja sisemine usk mõjutavad, mida Su keha tunneb ja teeb. Kui Sa oled lõdvestunud, rahulik ja muretu ning lähed sünnitusele vastu positiivse hoiakuga, siis oled Sa suuteline kogema seda meeldivamalt, turvalisemalt ja kergemalt. Just nii, nagu loodus on selle naisele loonud.


Ainult tänu vastutuse võtmisele lapsevanemana, oma õiguste tundmisele, süvendatud tõenduspõhistele teadmistele ja toimivate lõdvestustehnikate süvendatud õppimisele on võimalik jõuda isikliku veendumuse ja kogemuseni, et sünnitus on tõesti elu suursündmus ning iseloomustatav sõnadega imeline, rahulik, pehme, mugav, kiire, uskumatu, vahel lausa valuvaba, naist väestav, positiivne kogemus.


--------------------------------------------------


HypnoBirthing™ - The Mongad Method on hüpnosünnituse ORIGINAALKURSUS, kõige esimene programm maailmas, mis on populaarseim tänase päevani. See on laiapõhjaline sünnituseks ettevalmistav teadmiste ja tehnikate kogum, mille abil on võimalik jõuda kergema, turvalisema ja mugavama sünnituskogemuseni. Hüpnosünnituse kursusel on kindlaksmääratud maht ja sisu, et oleks võimalik tagada koolituse kvaliteet ja tõhusus. Üks kursus koosneb 5 x 2,5 h kohtumistest ja sisaldab raamatut, eestikeelseid õppematerjale ja eestikeelseid audiofaile lõdvestusharjutustega.

Eestis on kaks hüpnosünnituse sertifitseeritud koolitajat (HypnoBirthing™- The Mongan Method Childbirth Educator), Kiia Paal ja Lenne Kontor, kes pakuvad hüpnosünnituse kursusi Pehme Sünni Kooli kaudu: www.pehmesynnikool.ee

Koolitajate väljaõpe tagab muuhulgas põhjaliku ettevalmistuse hüpnoosi, hüpnoteraapia võtete sihipäraseks ja turvaliseks kasutamiseks ning sünnitusabi tõenduspõhise teabe jagamiseks.


LISAINFO:


www.hypnosynnitus.ee

www.hypnobirthing.com

93 views