Kõik Organic Belly Baby sisu 

koostööpartnerid ja osalejad.

karitamikko.ee

Raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse aja toetus ning eneseareng

rasedus.ee

Raseduskriisi nõustamine on raseduskriisi nõustaja poolt raseduse planeerimise, raseduse ja sünnitusejärgsel perioodil naisele, meestele ja nende lähedastele psühholoogilise toetuse ning vajaliku teabe pakkumine parema toimetuleku eesmärgil.

ammaemanduskeskus.ee

Perekooli loengud  ja lisaloengud

Võimlemine rasedatele

Titetunnid ja imetamisnõustamine

cityyoga.ee/tunniplaan/rasedate-jooga

Lapse ootus on iga naise jaoks väga eriline ja kordumatu sündmus elus. Selleks, et saaksid seda nautida, peaksid olema nii füüsiliselt kui ka vaimselt ettevalmistunud.

siet.ee

Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühing (SIET) on loodud 1999. aastal eesmärgiga parandada imikute, väikelaste, nende emade ja perede tervist ning heaolu kaitstes, edendades ja toetades optimaalseid raseduse, sünnituse ning rinnaga toitmise praktikaid.

vaiksedsammud.ee

VÄIKSED SAMMUD ON KOGUKOND PÄRNUS JA PÄRNUMAAL LAST OOTAVATELE VÕI VÄIKEST LAST KASVATAVATELE EMADELE, KES OTSIVAD PEHMEMAT JA LOODUSLÄHEDASEMAT VIISI OMA LASTE KANDMISEKS, SÜNNITAMISEKS JA KASVATAMISEKS NING SOOVIVAD OMA KOGEMUST JA MÕTTEID TEISTE EMADEGA  JAGADA.

hypnosynnitus.ee

Hüpnosünnituse meetod annab Sulle kõik vajalikud teadmised ja oskused, et juhtida oma lapseootust ja sünnitust positiivse häälestatusega, vabastada oma hirmud ja pinged ning muuta sünnitus meeldivaks kogemuseks, mida naeratusega meenutada.

doula.ee

Doula ehk pere- ja sünnitoetaja on kogemuste ja teadmistega mitte-meditsiiniline professionaal, kes nõustab ja toetab nii raseduse, sünnituse kui sünnijärgsel ajal. Eesmärk on läbi teadlikkuse luua võimalikult positiivne kogemus  rasedusest ning sünnitusest.

facebook.com/EV100kohubeebid

Kingime koos Eestile diginäituse juubeliaastal sündivatest kõhubeebidest!

Kutsume sind üles kingi tegemisel osalema ning saama osaks diginäitusest.

Rasedus ja toitumine

Lapse tervis algab tema ema rasedusaegsest toiduvalikust. Oma praktikast võin väita, et teadlikkus paraneb, aga tegelikud igapäevased toiduvalikud seda veel ei kajasta. Kõheldakse ka toidulisandite tarvitamisel ja valikul.

Tooted-teenused:
* Beebitelgid suvefestivalidel
* Imetamis ja mähkimistubade ÄPP 

facebook.com/mamasheaven

Mähkimis- ja imetamistoad Eestis

http://tinyurl.com/obcbat8

"Jess! Beebi tuleb!" on minimess ja pidustus üheskoos, kus on esindatud nii toodete kui teenuste pakkujad ning sündmuse keskmes olulisemad lapseootus- ja beebiteemalised vestlusringid ja õpitoad!

Õige toitumine on ääretult oluline nii rasestumiseks kui ka raseduse ajal ema ja loote tervise tagamiseks. Naise jaoks on rasedus suureks väljakutseks.

MTÜ Enneaegsed Lapsed loodi enneaegsete laste vanemate poolt 16. detsember 2013. Meie eesmärgiks on enneaegselt sündinud laste, nende vanemate ja lähedaste toetamine, nende murede ja vajaduste märkamine, teadvustamine ning ühiskonnas enneaegsusega seotud teemade laiapõhjalisema mõistmise soodustamine.

.

.